Eine besondere Art der Sprachförderung
                                 Eine besondere Art der Sprachförderung

Witamy w naszej szkole Sprachland

Szkoła językowa Sprachland adresowana jest do mieszkających w Niemczech Polaków. Wiemy, że język niemiecki jest dla Polaków wyzwaniem i często stanowi barierę w codziennej komunikacji czy to w pracy czy w sytuacjach dnia codziennego. Naszymi klientami są wszystkie osoby, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie posługiwania sie tym językiem oraz ci, którzy dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z językiem niemieckim.

W naszej szkole językowej wykorzystujemy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, by nauka języka niemieckiego stała się przyjemna i interesująca.

Oferujemy  zróżnicowane kursy języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wyróżniamy się tym, że nasi nauczyciele prowadzą zajęcia języka niemieckiego dla Polaków w języku polskim, dlatego bez problemu można się z nimi porozumieć, stawiać pytania i dzięki temu nie powstają luki językowe oraz niezrozumiałe zagadnienia gramatyczne.

Jesteśmy miejscem, gdzie nauka odbywa się w miłej, sympatycznej i inspirującej atmosferze poprzez interesujące zajęcia, właściwą motywację i zaangażowanie słuchaczy, aby w przyszłości mogli się oni swobodnie komunikować w języku niemieckim.

Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz zajęć i warsztaty dla dzieci w języku polskim oraz niemieckim, dzięki którym lekcje stają się okazją do poznawania różnych aspektów kultury.

Naszym celem jest pomaganie dzieciom w lepszym starcie życiowym a dorosłym w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez kompleksową ofertę kursów nauki języka niemieckiego, najbardziej kompetentnych lektorów, atrakcyjnych i skutecznych metod nauki żywego, komunikatywnego języka obcego, tym samym otwierając przed naszymi uczniami nowe, szersze możliwości edukacyjne, zawodowe i życiowe.

Dodatkowo udzielamy korepetycji dla dzieci i młodzieży w naszej placówce lub z dojazdem do domu.

 

Jak zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Aby zapisać się na kurs wystarczy zadzwonić, napisać do nas e-Mail lub wypełnić zameldowanie.

 

Nasz cennik znajdą Państwo w poszczególnych kategoriach lub poniżej do pobrania.

 

Cennik w pfd do pobrania.

Cennik
Cennik.pdf
PDF-Dokument [361.9 KB]

Serdecznie zapraszamy !!!

Kontakt:

Sprachland

Am Ochsenhorn 14

68723 Plankstadt

Telefon: 06202 7608300

Mobil: 0176 47290768
Fax: 06202 4098248

E-Mail: kontakt@sprachland.com

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Sprachland